Opis działalności

Wysokie wymagania stawiane spółkom publicznym w zakresie jakości sprawozdawczości finansowej, rosnące potrzeby dotyczące rachunkowości zarządczej oraz ciągle zmieniające się przepisy prawne wymuszają na przedsiębiorstwach posiadanie wydajnych procesów i systemów rachunkowości. Sprostanie wymaganiom wszystkich odbiorców rodzi potrzebę stworzenia rozbudowanego działu księgowości, konieczność ponoszenia wysokich wydatków związanych ze szkoleniem oraz utrzymaniem odpowiednich kadr, a także naraża przedsiębiorstwo, jak również kadrę zarządzającą, na ryzyko operacyjne wywołane błędami księgowymi, które skutkować mogą odpowiedzialnością zarówno finansową za zobowiązania publicznoprawne, jak i karnoskarbową. Dlatego też bardzo dużą popularnością we współczesnym świecie cieszy się outsourcing usług księgowych.

Idea Tax świadczy profesjonalnie usługi outsourcingowe z zakresu rachunkowości, rozliczeń podatkowych, doradztwa księgowego i podatkowego, rozliczeń z ZUS oraz spraw pracowniczych.

Ścisła współpraca z klientem oraz standaryzacja i uproszczenie metod bilansowania dają naszym klientom wymierne oszczędności i poprawiają wydajność. Nowoczesny system Datev-Symfonia gwarantuje najwyższą jakość przy najlepszej możliwej kompatybilności z innymi systemami.

Nasza praca zorganizowana jest w sposób umożliwiający jak najbardziej efektywne rozwiązywanie problemów naszych Klientów. Stawiamy na otwartą i szczerą komunikację, dzięki której budujemy zaufanie i trwałe relacje z naszymi Klientami. Wszelkie działania podejmowane z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Klienta przekładają się na konkretne i wymierne korzyści, ułatwiając w ten sposób osiągniecie sukcesu biznesowego.

Inny punkt widzenia

Każde rozwiązanie jest unikalne, opracowane dla konkretnego Klienta w celu zaspokojenia określonej potrzeby. Za każdym razem dokładnie rozpoznajemy zagadnienie, badamy możliwości i ograniczenia oraz uruchamiamy optymalne rozwiązanie, bazujące na naszym doświadczeniu.
Jesteśmy elastyczni w doborze modelu współpracy i podejściu do realizacji wspólnych przedsięwzięć.
Jesteśmy nastawieni na sukces i bezpieczeństwo naszych Klientów poprzez odpowiednie wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Doradzamy w taki sposób, aby realizować plany w możliwie najlepszym scenariuszu.